Get to know us

Piotrek Margas
fotograf, szef

W fotografii uwielbia emocje i kolory. Oddany idei, że każdy ogół składa się ze szczegółów – dlatego w swoich zdjęciach nigdy nie idzie na kompromisy. Prywatnie szczęśliwy mąż Magdy i dumny tata małej Zuzi i troszkę mniejszego Antka.

Magda Margas
fotograf, szef

Wiecznie uśmiechnięta, romantyczna optymistka. Najważniejsza jest dla niej rodzina, dlatego najlepiej czuje się w sesjach ciążowych, dziecięcych i rodzinnych. Podczas sesji tworzy domową atmosferę, dzięki czemu na zdjęciach potrafi uchwycić prawdziwe uczucia i emocje.

Michał
fotograf

Urodzony z aparatem w ręku. Zawsze skupiony i gotowy do działania fotograf o prawdziwie reporterskim spojrzeniu na rzeczywistość. Poszukiwacz wymownych kadrów i nieoczywistych ujęć. Po prostu zawodowiec.

Ola
fotograf

Wielki talent w niedużej dziewczynie – Ola sobie tylko znanym sposobem dostrzega rzeczy, których inni nie widzą i zamyka je w pełnych magii zdjęciach. Uśmiech i poczucie humoru to cechy, które widać w stylu jej fotografii.

Maciej
operator, montażysta

Fan dynamicznych kadrów i niepowtarzalnych ujęć. W pracy zawsze na najwyższych obrotach, obecny wszędzie tam gdzie dzieje się to co najważniejsze. Nadludzkiej siły operator steadicama, nie znosi kiedy jest nudno – tak w filmie jak i w życiu.

Piotr
operator, montażysta

Fotograf, filmowiec – po prostu kamerzysta z krwi i kości. Ekspert technologiczny, specjalista od nowinek sprzętowych. Absolutny perfekcjonista w montażu, nie spocznie dopóki każda klatka filmu nie znajdzie się na swoim miejscu.

Mateusz
operator, montażysta

Wnikliwy obserwator i dokumentalista – analizuje rzeczywistość, aby pokazać w filmach tylko to co ciekawe, prawdziwe i ważne. Ciągle szuka nowych rozwiązań technologicznych, a wiedzę, warsztat i doświadczenie wykorzystuje nie tylko w trakcie filmowania, ale również jako koordynator warsztatów filmowych.