• social2
  • social3
  • social4
  • social6

Poznaj nas

Piotrek Margas
fotograf, szef
W fotografii uwielbia emocje i kolory. Oddany idei, że każdy ogół składa się ze szczegółów – dlatego w swoich zdjęciach zwraca uwagę na każdy drobiazg. Prywatnie szczęśliwy mąż Magdy i dumny tata małej Zuzi i troszkę mniejszego Antka.
Magda Margas
fotograf, szef
Wiecznie uśmiechnięta, romantyczna optymistka. Najważniejsza jest dla niej rodzina, dlatego najlepiej czuje się w sesjach ciążowych, dziecięcych i rodzinnych. Podczas sesji tworzy domową atmosferę, dzięki czemu na zdjęciach potrafi uchwycić prawdziwe uczucia i emocje.
Michał
fotograf
Urodzony z aparatem w ręku. Zawsze skupiony i gotowy do działania fotograf o prawdziwie reporterskim spojrzeniu na rzeczywistość. Poszukiwacz wymownych kadrów i nieoczywistych ujęć. Po prostu zawodowiec.
Ola
fotograf
Wielki talent w niedużej dziewczynie – Ola sobie tylko znanym sposobem dostrzega rzeczy, których inni nie widzą i zamyka je w pełnych magii zdjęciach. Uśmiech i poczucie humoru to cechy, które widać w stylu jej fotografii.
Maciej
operator, montażysta
Fan dynamicznych kadrów i niepowtarzalnych ujęć. W pracy zawsze na najwyższych obrotach, obecny wszędzie tam gdzie dzieje się to co najważniejsze. Nadludzkiej siły operator steadicama, nie znosi kiedy jest nudno – tak w filmie jak i w życiu.
Piotr
operator, montażysta
Fotograf, filmowiec – po prostu kamerzysta z krwi i kości. Ekspert technologiczny, specjalista od nowinek sprzętowych. Absolutny perfekcjonista w montażu, nie spocznie dopóki każda klatka filmu nie znajdzie się na swoim miejscu.
Mateusz
operator, montażysta
Wnikliwy obserwator i dokumentalista – analizuje rzeczywistość, aby pokazać w filmach tylko to co ciekawe, prawdziwe i ważne. Ciągle szuka nowych rozwiązań technologicznych, a wiedzę, warsztat i doświadczenie wykorzystuje nie tylko w trakcie filmowania, ale również jako koordynator warsztatów filmowych.