Fotograf na Pierwszą Komunię Świętą – 2023 rok

Opublikowano: 14 maj 2020

Jeśli szukasz fotografa na komunię grupową w 2023 roku, czyli kogoś kto wykona piękne zdjęcia komunijne w kościele dla wszystkich dzieci to jesteś we właściwym miejscu!

Specjalizujemy się w dużych, grupowych i klasowych komuniach. Opracowany przez nas sposób fotografowania i sprzedaży zdjęć komunijnych wyróżnia wygoda – zakup zdjęć jest dobrowolny i płacicie tylko za te zdjęcia, które sami wybierzecie. Wygodny wybór zdjęć przez internet i płatność online to tylko niektóre powody, dla których rodzice wybierają naszą ofertę zdjęć z komunii w kościele! Wykonywaliśmy zdjęcia komunijne w takich dzielnicach Warszawy jak Ursus, Włochy, Bemowo, Ochota oraz w wielu miejscowościach: Pruszków, Piastów, Nadarzyn, Michałowice, Raszyn, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno czy Żyrardów. 

Pierwsza Komunia Święta w czasie pandemii koronawirusa wymaga od wszystkich dużej elastyczności. Nie tylko dzieci i organizatorzy, ale również fotograf na Komunii Świętej musi dopasować się do przepisów. Mimo tych wyjątkowych warunków w 2020 roku wykonaliśmy reportaże komunijne we wszystkich kościołach, które wybrały fotografa z naszego studia! Decyzja o wyborze fotografa na komunię ze studia fotoursus.pl sprawi, że będziecie spać spokojnie – przestrzeganie obostrzeń i opracowany przez nas system pracy gwarantuje, że jesteśmy odporni na kwarantannę i dopasujemy się nawet do nagłej zmiany terminu Pierwszej Komunii Świętej.

Co nas wyróżnia?

  • dobrowolność zakupu zdjęć, bez zaliczek i składek
  • czytelny i prosty cennik – zadzwoń żeby poznać ceny! Tel.: 501 716 855
  • wygodny i bezpieczny zakup zdjęć on line z płatnością internetową
  • wersja papierowa i elektroniczna zdjęć
  • zgodność z RODO, paragon
  • i przede wszystkim całkowita gwarancja, że wszystko pójdzie tak jak powinno!

Zadzwoń lub napisz do nas już teraz porozmawiać o szczegółach! 
Telefon: 501 716 855, adres e-mail: piotr@fotoursus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.