K&D – Ślub Cywilny w Pruszkowie

Opublikowano: 10 lipiec 2019

Jeśli impreza programistów kojarzy Wam się z popularnym memem, na którym czterech gości w sweterkach siedzi przy kompocie to jesteście w niemałym błędzie! :-) Na weselu, które chcemy Wam zaprezentować, programistów było całkiem sporo, a impreza zdecydowanie nie wyglądała jak na wspomnianym zdjęciu. Ale od początku…

Są takie śluby i takie wesela, podczas których wszędzie widać roześmiane twarze, a i nam uśmiech nie schodzi z ust. Tak było w ubiegłą sobotę podczas wielkiego dnia Karoliny i Daniela, dla których wykonaliśmy zdjęcia oraz film ślubny. Od wejścia do domu Panny Młodej zamiast stresu otaczała nas swobodna, rodzinna atmosfera. Ślub cywilny w USC w Pruszkowie również był przepięknym wydarzeniem – nie tylko dzięki tak popularnym w tym sezonie kwiecistym sukienkom. Ponad sto szczęśliwych i życzliwych spojrzeń spoglądało na Karolinę i Daniela w kameralnej sali pruszkowskiego Urzędu Stanu Cywilnego, a wielu zagranicznych gości młodej pary dodawało wzruszającej uroczystości luzu i kolorytu.
Hotel Splendor w Babicach Nowych przywitał nas deszczową pogodą, ale również wspaniale przygotowaną salą. Kwiaty i dekoracje zachwycały, a drink-bar czy kącik z Instaxem i grami planszowymi cieszyły się dużą popularnością i umilały gościom czas podczas wesela.

No ale przede wszystkim zabawa – roztańczona rodzina i znajomi Młodej Pary dali czadu na parkiecie, a ułożona przez Karolina playlista podobno już weszła na stałe do repertuaru weselnego DJa!

Kochani, zapraszamy Was na wyjątkowo długi skrót (ponad 60 zdjęć!) z tego niezapomnianego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *