Fotograf na Studniówkę i Bal Ósmoklasisty

Opublikowano: 3 luty 2023

Bal Studniówkowy… coż to za wspaniałe wydarzenie! Koleżanki i koledzy z klasy tacy sami, ale jednak inni: wszyscy eleganccy i tacy odświętni. Kto nie pamięta emocji, które pojawiają się w sercu wraz z wybrzmieniem pierwszych taktów uroczystego poloneza? Przemowy, kwiaty, a potem parkiet rozgrzany do czerwoności – aż chciałoby się zapamiętać z tego wieczoru i nocy jak najwięcej!

W tym celu powstała nasz oferta zdjęć podczas Studniówki – chcemy żebyście otrzymali wyjątkowe zdjęcia i filmy z Balu Studniówkowego lub Balu Ósmoklasisty. Ale nie takie zwykłe zdjęcia! To ma być reportaż, który z uśmiechem i emocjami będziecie chcieli obejrzeć dziś i za 30 lat! Zdjęcia, które z dumą będzie można opublikować na Instagramie oraz pokazać babci. No, może nie wszystkie ;-) 

Tutaj znajdują się orientacyjne pakiety zdjęć studniówkowych oraz na Balu 8-klas. Ostateczna cena, liczba zdjęć oraz czas pracy zależy od Was. Wpływa na niego liczba uczniów oraz sam przebieg uroczystości. Dlatego najlepiej od razu zadzwoń porozmawiać lub napisz o szczegółach Waszego balu! Chętnie przyjedziemy z prezentacją do szkoły, a jeśli wolisz możemy podpisać umowę on-line. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.