Reportaż ze ślubu cywilnego

Uwielbiamy reportaże ze ślubów cywilnych! Te spontaniczne i te zaplanowane od dawna, z tłumem gości lub w gronie najbliższych – za każdym razem czujemy jak ważne i wyjątkowe są to wydarzenia.

Wykonując reportaż stawiamy na naturalne zdjęcia ślubne, bez pozowania i stresu. Jeśli marzycie o oryginalnych zdjęciach, w których można się zakochać to nie mogliście trafić lepiej! Tworzymy fotografię nie tylko z myślą o dniu dzisiejszym – chcemy, żeby Wasze zdjęcia ślubne zachwycały również za wiele lat!

W czasie pandemii koronawirusa wykonaliśmy wiele reportaży w USC. Częstym pytaniem było: ile osób może być w urzędzie stanu cywilnego oraz czy wszyscy mają mieć zasłonięte twarze. Bywało z tym bardzo różnie – niektóre urzędy restrykcyjnie pilnowały limitu osób, w innych goście mogli poczuć się swobodnie. Pary Młode zazwyczaj nie nosiły maseczek. Z myślą o gościach, którzy nie mogli przyjechać na ślub przygotowujemy prywatną galerię internetową zabezpieczoną hasłem – żebyście mogli podzielić się radością z innymi!

Znamy wiele Urzędów Stanu Cywilnego: słynny Pałac Ślubów na Starym Mieście i bardzo popularny pałacyk w Pruszkowie. Często gościmy też w USC w Ursusie, na Woli i Ursynowie. Nieobce są nam również plenerowe śluby cywilne – często w okolicach sal weselnych, takich jak Dwór Afrodyta w Radziejowicach oraz Pałac Żaków w Siennicy.

Na blogu znajdziesz więcej zdjęć ze ślubu cywilnego w takich miastach jak Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki i Żyrardów.

Zadzwoń od razu zapytać o dostępny termin: 501 716 855

Zdjęcia w dniu ślubu Zdjęcia w dniu ślubu i sesja plenerowa
reportaż z Urzędu Stanu Cywilnego reportaż z Urzędu Stanu Cywilnego
zdjęcia podczas życzeń zdjęcia podczas życzeń
zdjęcia grupowe i rodzinne po ślubie zdjęcia grupowe i rodzinne po ślubie
sesja zdjęciowa we dwoje w dniu ślubu (30 minut) sesja zdjęciowa innego dnia (2 godziny)
65 zdjęć w wersji elektronicznej 100 zdjęć w wersji elektronicznej
20 odbitek 15×21 cm 40 odbitek 15×21 cm
prywatna galeria www dla gości  prywatna galeria www dla gości
Cena: 750 zł Cena: 1450 zł