Sesje komunijne

zdjecia komunijne

Sesja komunijna, fotograf na Komunię Świętą

Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu młodego człowieka, ale również ważna rodzinna uroczystość i okazja do wykonania pamiątkowej sesji rodzinnej. Sesje zdjęciowe z okazji Komunii Świętej wykonujemy po mszy, przyjeżdżając do restauracji lub osobnego dnia. Dokładne różnice poznasz czytając artykuł na ten temat.

Sesja w plenerze
Sesje plenerowe odbywają się w weekendy oraz w tygodniu. Miejsce sesji wybieramy wspólnie, ale mamy kilka naszych sprawdzonych “pewniaków”. Jeśli zdecydujecie się na sesję w weekend, nawet podczas przyjęcia, na pewno znajdziemy atrakcyjną lokalizację w okolicach Waszej restauracji. To najlepsze rozwiązanie dla tych, którym zależy na pamiątkowych zdjęciach portretowych z najbliższą rodziną. 

Sesja podczas przyjęcia
Zdjęcia komunijne podczas przyjęcia to coś więcej niż pamiątkowe portrety. W 25 ujęciach dostępnych w tym pakiecie znajdziecie również zdjęcia reportażowe: podczas wręczania prezentów, dziecięcych zabaw czy podawania tortu. Fotograf dostępny dla Was przez dwie godziny wykona również zdjęcia grupowe oraz sesję zdjęciową z całą rodziną. 

Samodzielny wybór zdjęć
To co wyróżnia naszą ofertę oraz stanowi o jej niezwykłej atrakcyjności jest forma przekazania zdjęć. W ciągu dwóch tygodni po uroczystości otrzymacie on-line dostęp do prywatnej galerii zdjęciowej, z której będziecie mogli samodzielnie wybrać interesujące Was ujęcia. To gwarancja pełnej satysfakcji z wykonanych zdjęć komunijnych! Po wyborze zdjęcia zostaną poddane starannej obróbce oraz retuszowi, wywołane na szlachetnym jedwabnym papierze fotograficznym oraz zapakowane w okolicznościowe pudełko. 

To za mało?
Dokup piękny album komunijny! Do każdego pakietu możemy dołączyć klasyczny album na zdjęcia za jedyne 45 złotych!

Terminy w maju bardzo szybko się zapełniają, zadzwoń teraz! Tel.: 22 667 76 91


       
  sesja w plenerze w weekend sesja podczas przyjęcia
polecany przez nas!
sesja w plenerze w tygodniu
zdjęcia rodzinna w plenerze z rodzicami, chrzestnymi, dziadkami, rodzeństwem + + +
zdjęcia reportażowe +
czas trwania sesji 30 minut 2 godziny 30 minut
liczba zdjęć w pakiecie na start 5 30 6
liczba wywołanych zdjęć 2 komplety 15×21
(10 obitek)
30 odbitek 15×21
w okolicznościowym pudełku
2 komplety 15×21
(12 obitek)
termin oddania zdjęć Do 7 dni Do 14 dni Do 7 dni
cena
Cena250 zł
Cena850 zł
Cena200 zł
W każdym pakiecie sami wybieracie zdjęcia! Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych ujęć (35 zł/ujęcie)