Opinie o nas

1a

Magda i Konrad

Dzień ślubu to jedyny taki dzień w życiu. Jednak gdybyśmy mogli pomarzyć i powtórzyć ten dzień to jedno wiem na pewno: Żonę bym sobie zostawił tą samą co wybrałem :) …ale jest też kolejna sprawa: Fotografa też bym nie zmienił :) Dziękuję za Wasz profesjonalizm i uśmiech. Wasza praca utrwaliła nasze szczęście na wieki.

2a

Monika i Krzysztof

Jeśli nie chcecie martwić się czy Wasze zdjęcia z najważniejszego dnia w życiu będą przepiękne to dobrze trafiliście :-) Foto Ursus oprócz pełnego profesjonalizmu, zapewni Wam świetną zabawę, a rewelacyjne oko wyjątkowe zdjęcia, a całość tj. oddany materiał zachwycą Was najwyższej jakości (foto-książka i zdjęcia na płycie z rewelacyjną prezentacja). Gorąco polecamy !!!

3a

Ewelina i Bartek

Wasze pozytywne nastawienie i poczucie humoru pomogło nam się wyluzować już na samym wstępie. Rewelacyjna współpraca między chłopakami, ciekawe pomysły, fajna zabawa, a przy tym pełny profesjonalizm. Pozdrawiamy cieplutko! :-)

4a

Sylwia i Jarek

Szukaliśmy w Krakowie, Piasecznie, Lublinie i Białymstoku, a znaleźliśmy dwie ulice dalej wspaniałego fotografa z ekipa :) Super podejście do klienta, w dniu ślubu podpowiadał co, jak i kiedy – taki dobry duszek. Ten dzień był dla nas bardzo ważny i dzięki wam możemy się nim dzielić z rodziną i przyjaciółmi w każdym momencie. Dziękujemy za wspaniale chwile przez Was uchwycone.

5a

Agnieszka i Krystian

Zdecydowanie polecam bo warto było Wam zaufać. Od pierwszego spotkania, poprzez przygotowania, ślub, wesele aż do sesji plenerowej, a nawet jeszcze dalej. Wiedzieliście dokładnie jak się zachować, czego potrzebujemy, jak rozluźnić atmosferę i co najważniejsze – jak zrobić idealne zdjęcia i film. Dziękujemy!!!

6a

Agata i Artur

Oprócz tego że są mistrzami fachu, to praca z Nimi jest rewelacyjna, miło koleżeńsko i bez sztywnych ram, jak się chce to o wszystko się idzie dogadać. Cena jest dopasowana do rynku, są profesjonalistami na weselu i w kościele i nie rzucają się w oczy (jak ninja). Sesji plenerowej inni mogą się od Nich uczyć. Po prostu robią robotę. wszystko na 5!

7a

Angelika i Maciej

Nam pracowało się ekstra, atmosfera i zrozumienie perfekcyjne. Podejście do Państwa Młodych jak i gości profesjonalne. Zdjęcia przepiękne, oddające całą atmosferę w tym ważnym dla nas dniu, a film z wesela, hmm ….. ja osobiście byłam pod wielkim wrażeniem. Jednym słowem mówiąc: EKSTRA EKIPA, TRZECH PRZYSTOJNIAKÓW, KTÓRZY WKŁADAJĄ CAŁE SERDUCHO W SWOJĄ PRACĘ. Polecam :-)

8a

Ewa i Tomek

Ekipa FotoUrsus wpasowała się idealnie w dream team ludzi zaangażowanych w nasz ślub i wesele. Nie dość, że fantastycznie wykonali swoją pracę, to zrobili to z uśmiechem na twarzach, gotowi spełniać zachcianki co do ujęć i jeszcze byli przy tym bardzo dyskretni. Goście nie mogli się nachwalić (wodzireja i) “fotografów” (któż by poznał kto robi zdjęcia a kto filmuje?), którzy nie zaglądali im do talerza, byli niezauważeni i nie krępowali zabawy. Oni robili swoje, a my mogliśmy zająć się przygotowaniami i zabawą. Skutkiem współpracy są nie tylko piękne zdjęcia, ale również wspaniały film. Film podobno non-stop każe sobie włączać kilkuletnia chrześniaczka, my upodobaliśmy sobie świetnie zmontowany teledysk! Wspomnieć trzeba, że fotoursus z szybkością i cierpliwością godną najszybszego portiera otwierał drzwi ciągle napływających rodziców, chrzestnych i znajomych. A po wszystkim zdjęcia do dokumentów dla panny młodej gratis ;) Dziękujemy FotoUrsus!