Reportaż ślubny

Na naszym BLOGU znajdziecie więcej zdjęć z każdego reportażu!

Naturalne, pełne miłości i pozbawione reżyserowania zdjęcia w dniu ślubu to nasza mocna strona. Pracujemy dyskretnie i łatwo nawiązujmy kontakt, co pozwala nam tworzyć dynamiczne i niebanalne ujęcia. Jeśli chcesz zobaczyć naprawdę oryginalne zdjęcia ślubne – napisz do nas! Twój fotograf na wesele już czeka!

Chcemy, aby Wasze zdjęcia i film ślubny zachwycały i wzruszały podczas wspólnych wieczorów w domu, podczas spotkań rodzinnych i oczywiście na facebooku. Do pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Wiemy, że tworzymy wspomnienia nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń – to poważna sprawa!

Mamy bogate doświadczenie i wiemy na czym polega nasze zadanie. Wspaniałe zdjęcia ślubne i film z wesela to jedno, a pomoc, życzliwość i zaangażowanie to wartość dodana, którą dzielimy się zupełnie bezinteresownie – po prostu czujemy wagę otrzymanego zaufania i przeżywamy Wasz niezapomniany dzień razem z Wami. Jeśli chcecie czuć się spokojni o Wasze zdjęcia z wesela i film ślubny to jesteście we właściwym miejscu – skontaktujcie się z nami i opowiedzcie nam o swoim ślubie.