Fotograf ślubny Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Mszczonów – Rustykalne wesele i sesja ślubna

Opublikowano: 12 kwiecień 2019

Szczegóły są ważne – o tym pamiętali Ola i Bartek, którzy podczas swojego ślubu i wesela zadbali dosłownie o każdy szczegół. Ale od początku…

Kiedy w progu naszego studia stanęła ta filigranowa dziewczyna wiedzieliśmy, że chcemy sfotografować nie tylko jej ślub, ale również koniecznie wykonać ślubną sesję plenerową. Do której Bartek był trochę mniej przekonany… I intuicja nas nie zawiodła! Zarówno reportaż ślubny jak i sesja plenerowa, którą możecie zobaczyć na końcu tego wpisu, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!

Mamy szczęście, że siedziba studia fotoursus.pl mieści się na zachodnich obrzeżach Warszawy, które są świetnie skomunikowane z wieloma miejscowościami w województwie mazowieckim. Dojazd do Grodziska Mazowieckiego, Mszczonowa, Żyrardowa czy Wiskitek to tylko „wskoczenie” na autostradę i po kilkudziesięciu minutach meldujemy się w celu podróży. To pomocne również dla naszych klientów, którzy bez problemu mogą dojechać do nas po odbiór zdjęć ślubnych czy wpaść żeby wywołać odbitki dla rodziców czy gości.

Ola i Bartek złożyli przyjęcie ślubną w kościele w Wiskitkach, który od początku zaimponował nam ogromnym prezbiterium, ceglaną konstrukcją oraz wspaniałym, malowanym sklepieniem. Znaliśmy to miejsce, ponieważ kilka miesięcy wcześniej mieliśmy przyjemność fotografować tam chrzest, podczas którego Ola była matką chrzestną. Naszym zdaniem, może niezbyt obiektywnym, fotograf na chrzest to zawsze udany prezent :-) Wracają do kościoła św. Stanisława w Wiskitkach – to naprawdę świetne tło dla zdjęć ślubnych! W tej samej miejscowości miały miejsce przygotowania panny młodej, od których zaczynamy zawsze reportaż fotograficzny i które znajdują się w każdym z naszych pakietów zdjęciowych.

O ile podczas ślubu obserwowaliśmy raczej wzruszenie i łzy szczęścia (pozdrawiamy Karolinę M. ;-) o tyle zabawa weselna w Wierzbowym Ranczu w Budach Michałowskich to była po prostu petarda radości i tańca! Zarówno realizacja zdjęć jak i filmu ślubnego to była czysta przyjemność. Roześmiani goście chętni do beztroskiej zabawy – to klimat, który uwielbiamy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ślubnych i plenerowych Oli i Bartka. Więcej zdjęć ślubnych znajdziecie w naszym portfolio oraz na blogu ślubnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.