Fotograf ślubny Legionowo – sala gościnna Magnacka

Opublikowano: 12 kwiecień 2019

Jak wybrać fotografa ślubnego? Wiadomo – najlepiej z polecenia!

Chociaż studio fotograficzne fotoursus.pl ma siedzibę w Warszawie to od kilku lat mamy ogromną przyjemność fotografować śluby i wykonywać sesje ślubne w okolicach Legionowa. Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy zostaliśmy zaproszeni do zrobienia reportażu ślubnego Karoliny i Adama. Rok później zrobiliśmy zdjęcia i film ślubny u jej siostry Martyny i Patryka, następnie u Magdy i Bartka i w ten sposób trafiliśmy również na wesele Arlety i Michała, które zaprezentujemy w tym wpisie. Uwielbiamy spotykać naszych klientów po latach na kolejnych uroczystościach, bo po pierwsze zawsze jesteśmy ciekawi co u nich nowego i z przyjemnością obserwujemy powiększające się rodziny. Dodatkowo świetnie czujemy się widząc znajome twarze, a moc serdeczności jaką dostajemy daje mega energię i po prostu czas w pracy upływa bardzo miło, jak wśród starych znajomych. Jeśli czytają to „nasze” pary młode to wiedzcie, że o Was pamiętamy – wielkie dzięki za każde polecenie!

Wracając jednak do ślubu Arlety i Michała to od początku zapowiadało się nietypowo. Ślub odbył się bowiem w czwartek – było to Boże Ciało, czyli coraz popularniejsza data ślubu, zwłaszcza z uwagi na długie kolejki terminów ślubnych na salach weselnych. Wiele osób decyduje się na ślub w okolicy różnych dni wolnych w środku tygodnia, takich jak Boże Ciało właśnie, 11 listopada czy 15 sierpnia.

Ślub i wesele miały miejsce w Legionowie, ale zaczęliśmy zdjęcia w centrum Warszawy w showroomie Roberta Czerwika. Tutaj Arleta przymierzała swoją suknię, została też przepięknie uczesana i jeszcze lepiej umalowana. Make-up w wykonaniu artystki make-up to wydatek ślubny, który na pewno się opłaci! Dodatkowo, jeśli rozważacie przygotowania ślubne poza domem to na pewno będziecie zadowolone z wyboru adresu Nowogrodzka 10/12. Imponujący wystrój wnętrz tego showroomu to doskonałe tło do zdjęć ślubnych.

Po błogosławieństwie, które odbyło się w Stanisławowie przejechaliśmy do Kościoła Matki Boskiej Fatimskiej w Legionowie. Ten duży i barwny kościół to świetny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie jasne i uporządkowane wnętrza. A kolorowy ołtarz stanowi atrakcyjne tło do zdjęć ślubnych z przysięgi małżeńskiej. Inne nasze zdjęcia z sesji ślubnych z Legionowa znajdziecie na naszym blogu ślubnym.

Na wesele Arleta i Michał wybrali Salę Gościnną Magnacka w Nieporęcie nad Zalewem Zegrzyńskim. Wiele zdjęć z dnia ślubu zrobionych nad Zegrzem znajdziecie w naszym portfolio ślubnym. To elegancka sala położona bezpośrednio nad wodą. Posiada własne molo, na które para młoda może podpłynąć motorówką, co z pewnością zrobi duże wrażenie na gościach. Przy większej liczbie gości weselnych warto rozważyć Drugi lub Trzeci pakiet z naszej oferty ślubnej, ponieważ pakiety te zawierają w sobie więcej zdjęć ślubnych.

Trudno podsumować tak rozbawione, roztańczone i pełne emocji wesele. Niech więc zrobią to za nas zdjęcia ślubne, które prezentujemy poniżej.

VIVAT WESELE, VIVAT MŁODA PARA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.