Wesele w Dworku na Wodoktach – Zuzia i Jan

Opublikowano: 15 luty 2019

Czy byliście kiedyś na weselu, na którym parkiet po prostu pękał w szwach, a energia roznosiła salę weselną? Jeśli do tej pory mieliśmy co do tego jakieś wątpliwości, to Zuzia i Janek definitywnie je rozwiali! To cud, że po tej nocy Dworek na Wodoktach w Otwocku Wielkim jeszcze stoi :-)

Zaczęło się kameralnymi przygotowaniami ślubnymi na warszawskim Mokotowie. Make up ślubny został wykonany w mieszkaniu, pierwsze toasty zostały wzniesione domową nalewką, a następnie pojechaliśmy do Kościoła Świętego Aleksandra na Placu Trzech Krzyży. To oryginalny budynek w kształcie rotundy, która nadaje fenomenalną akustykę i podkreśla doniosłość odbywających się w nim wydarzeń.

Spokojne, charakterystyczne dla ślubów zimą, tempo nie zapowiadało energii, która wybuchła z całą mocą podczas wesela. Otwock Wielki to popularne podwarszawskie miejsce na wesele. W tej samej okolcy znajduje się również Rybaczówka oraz Patio na Wodoktach, ale tej nocy to Dworek było słychać najgłośniej. Klubowa muzyka grana przez DJ podczas przyjęcia weselnego zdecydowanie trafiła w gust zaproszonych przez Zuzię i Janka gości. Zresztą, zobaczcie sami – BYŁO DZIKO!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *